Grožio centras Aurum

ATRODYKITE 10 METŲ JAUNIAU.
TURĖKITE DAILESNES KŪNO LINIJAS IR SVEIKĄ VEIDO ODĄ.

Mūsų lojali klientė INDRĖ STONKUVIENĖ
šį procedūrų komplektą įvardijo labai taikliai: „Apimtys mažėja, o veido oda jaunėja” .

Mes suprantame, kad norint dailių kūno linijų ar nepriekaištingos veido odos reikia tam skirti daug laiko.  Pasitelkdami savo žinias, patirtį, naujausias technologijas norime Jums pasiūlyti procedūrų paketą, kuris pasirūpins ir Jūsų kūno linijomis, ir veido odos būkle.

SPECIALUS PASIŪLYMAS ŠILALĖJE, TAURAGĖJE IR PALANGOJE

Rinkinį sudaro:


1. Veido odos atjauninimas „Coolifting“ prietaisu

30 min. 1 kartas
(vertė 60 Eur).


2. Vacuslim 48 profesionali lieknėjimo ir anticeliulitinė procedūra
 30 min; 1 kartas;
 (vertė 50 Eur).

APIE RINKINIO PROCEDŪRAS:

Kodėl ši procedūra tokia efektyvi? Normali veido odos temperatūra yra apie 36.7 t. Atliekant procedūra yra sukeliamas termo šokas, tada įvyksta staigus kraujo tekėjimas, o daromas gana aktyvus slėgis priverčia eritrocitus greičiau pernešti deguonį, o tai reiškia, kad aktyvėja mikrocirkuliacija ir maksimaliai pasisavinamos medžiagos, kurios yra purškiamos procedūros metu. Rezultatas geriausiai matomas aplink akis, virš lūpos viršutinės dalies, nes šiose vietose  sumažėja mažųjų raukšlių skaičius, o giliosios raukšlės tampa ne tokios ryškios.

 Profesionali lieknėjimo ir anticeliulitinė procedūra. Vacuslim48 – tai nauja koncepcija, skirta ilgalaikiam veikliųjų medžiagų veikimui, vakuumas sukuria malonią aplinką, leidžiančią intensyviai įsisavinti veikliąsias medžiagas. Vacuslim48 serumo ir kremo veikliųjų medžiagų derinys pagreitina riebalų deginimą ir padeda sulėtinti naujų riebalų kaupimąsi. Kartu tai padeda sumažinti celiulitą ir pagerinti kūno odos elastingumą. Detoksikacija ir energija organizmui. Saugi ir neinvazinė procedūra.

STENDO procedūros pavadinimas reiškia, kad yra aktyvuojamas endotelis, o jis - atsakingas už limfotaką ir kraujotaką. Šios procedūros metu taip pat šaliname toksinus iš organizmo, todėl didėjant deguonies kiekiui organizme, jaučiamės energingiau. Toks procesas užtikrina pastebimai mažėjančias kūno apimtis. Taip pat, įranga turi integruotą pulso matuoklį, kuris atsižvelgiant į unikalų žmogaus organizmą, ne tik matuoja pulsą, bet pagal jį parenka tinkamą procedūros ritmą, kad būtų pasiektas maksimaliai geriausias rezultatas.

 Jums reikia skirti tik vieną valandą, kad pajustumėte ir įsitikintumėte rezultatais. Šių procedūrų klienčių ratas tikrai didelis, tad jos gali pasidalinti savo įžvalgomis apie procedūras:

Lolita (46 metai) „Neįtikėtina, aplink akis raukšlės ryškiai sumažėjo, visą mėnesį jaučiau odos stangrumą ir drėgmės buvo pakankamai“.

Raimonda (34 metai) “Mano mėgstamiausia procedūra“.

Gintė (52 metai) „Aš šią procedūrą darausi jau ne vienerius metus, kartais pakeičiame, kad tiesiog paįvairintumėme, bet norint atstatyti drėgmės balansą ir netraumuoti veido bei jaustis gerai procedūros metu tai geriausia“.

Jakaterina (86 metai) “ Man šaltis yra geriausi procedūra, nes po jos mano odai reikia mažiau kremo ir jaučiu, kad ji nesausėja“.

Ieva (30 metų) „Įdomūs pojūčiai, bet kitą dieną rezultatas nerealus!“.

Vacuslim 48 bendri rezultatai gauti matuojant prieš ir po procedūros kūną (bedras išmatuotų sričių vidurkis).

Ilona (46m.) bendras rezultatas po 1 procedūros - 15 cm.

Daiva (36m.) bendras rezultatas po 1 procedūros - 9 cm.

Rita (54m.) bendras rezultatas po 1 procedūros - 12,5 cm.

Toma (29m.) bendras rezultatas po 1 procedūros - 5,5 cm.

Grožio centras Aurum
Tel. nr. +37061037100
www.aurumcentras.lt
silale@aurumgrozis.lt